Carla Breuer gestart als waarnemend burgemeester van Zoeterwoude
Vandaag is Carla Breuer gestart als waarnemend burgemeester van de gemeente Zoeterwoude. Zij volgt burgemeester Fred van Trigt op, die gisteren afscheid nam.

Ervaren bestuurder
Carla Breuer heeft ruime bestuurlijke ervaring. Sinds 2018 is zij burgemeester van Teylingen. Daarvoor was zij van 2009 tot 2014 burgemeester van Werkendam. Eerder was zij wethouder en locoburgemeester in Nieuwegein (2002–2009). Zij blijft nog tot september burgemeester van Teylingen. In de zomerperiode combineert zij die functie met haar waarnemend burgemeesterschap in Zoeterwoude.
Ontmoeten en verbinden in een bijzonder jaar
Carla Breuer ziet ernaar uit om kennis te maken met de inwoners en organisaties van Zoeterwoude:
Elke gemeente heeft haar eigen karakter en verhalen. Ik kijk ernaar uit om Zoeterwoude te leren kennen door inwoners, ondernemers en verenigingen te ontmoeten. Dat ik start in een jaar waarin Zoeterwoude haar 750-jarig bestaan viert, maakt het voor mij extra bijzonder.
Burgemeester ontmoeten?
De komende periode bezoekt Carla Breuer verschillende organisaties, verenigingen en activiteiten in de gemeente om Zoeterwoude beter te leren kennen. Wilt u burgemeester Breuer uitnodigen voor een opening, bijeenkomst of bijzonder evenement? Vul dan het formulier in om een afspraak in te plannen.