dinsdag 6 mei 2025
Originele publicatie downloaden:
Type bekendmaking:
evenementenvergunning



Ontheffing voor het gebruik van versterkt geluid tijdens The Jammer Festival op 1 juni 2025 aan Europaweg 1E te Zoeterwoude

Geluidsontheffing

Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij geluidsontheffing hebben verleend op grond van artikel 4.6 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2020:

  • -

    Gebruik van versterkt geluid tijdens The Jammer Festival op 1 juni 2025 van 14.00 – 21.00 uur op de Europaweg 1E in Zoeterwoude.

Deze vergunningen en ontheffingen liggen gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis. Iedere belanghebbende kan binnen 6 weken na datum van toezending of uitreiking van het besluit bezwaar maken tegen het besluit door het indienen van een bezwaarschrift bij het college van B&W van Zoeterwoude. Het bezwaarschrift dient te zijn gemotiveerd en ondertekend.